ОСТАННI РОБОТИ

Будівництво торгових рядів і ринків - одна з головних спеціалізацій ПП «Ю.Т.К.». На протязі 15 років нами було спроектовано і побудовано кілька великих ринків і безліч видів торгових рядів.

ПП «Ю.Т.К» гарантує високу якість роботи за рахунок використання сертифікованих і перевірених роками матеріалів, а також за рахунок наявності висококваліфікованих робітників, які забезпечують своєчасність виробництва та бездефектность продукції.

Нами розроблені і постійно модернізуються технології виробництва виробів, які дозволяють значно зекономити кошти замовників.

Транспортування та монтаж виробів здійснюється спеціальним автотранспортом, як в цілому вигляді, так і збірними частинами, в залежності від габаритних розмірів і дальності транспортування.
 

 Ціна від 1900 грн/м2


Вартість виробів встановлюється індивідуально для кожного проекту!

 

Наші роботи - > Торгові ряди

 

© Ю.Т.К. Кіоски, виготовлення кіосків, продаж кіосків, кіоски під замовлення, купити кіоск Київ, ціни на кіоск, виготовлення блок-постів, виготовлення битовки, виготовлення торгових кіосків. виготовлення торгових павільйонів, виготовлення зупинкових комплексів, виготовлення торгових рядів, виготовлення павільйонів під шиномонтаж

Мы доставляем в Киев, Харьков, Одесса, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Львов, Кривой Рог, Николаев, Мариуполь, Луганск, Севастополь, Винница, Макеевка, Симферополь, Херсон, Полтава, Чернигов, Черкассы, Житомир, Сумы, Хмельницкий, Горловка, Ровно, Кировоград, Днепродзержинск, Черновцы, Кременчуг, Ивано-Франковск, Тернополь, Белая Церковь, Луцк, Краматорск, Мелитополь, Керчь, Никополь, Северодонецк, Славянск, Бердянск, Ужгород, Алчевск, Павлоград, Евпатория, Лисичанск